Чому необхідно перенести сайт на HTTPS

AllNewsOpportunity

Written by:

Веб-безпека була і залишається актуальним питанням для кожного власника веб-сайту. На сьогодні можна побачити, що все більша кількість ресурсів переходить на протокол HTTP. Проте досі функціонує безліч сайтів на HTTP. Причина в тому, що не всі розуміють суть HTTPS та не відчувають необхідність його впроваджувати. Тому давайте розбиратись, які ж переваги отримає ваш сайт.

Почнемо з того, що HTTPS  — це захищений протокол передачі гіпертексту. Він відрізняється від менш безпечної версії HTTP тим, що у його випадку зв’язок між браузером користувача та сервером веб-сайту додатково шифрується за допомогою SSL або TLS. Ос чому HTTPS гарантує набагато вищий рівень безпеки передачі даних.

Тепер поговоримо про переваги HTTPS.

Висока ефективність

HTTPS дозволяє залучити технології, які роблять ваш ресурс зручнішим для користувачів. HTTPS необхідний для роботи нових високоефективних протоколів, наприклад HTTP/2. Це одна з причин, чому 81 сайт зі ста найпопулярніших ресурсів в  Інтернеті працюють на HTTPS. Крім того, на цьому протоколі повинні бути засновані всі URL для реєстрації кліків при використанні функції паралельного відстеження AdWords. Функція прискорює завантаження цільових сторінок і з 30 жовтня 2018 року стане єдиним доступним методом відстеження кліків, а значить, всі URL відстеження необхідно буде перевести на HTTPS.

HTTPS підвищує SEO рейтинг

Google завжди прагне надати найбезпечніший досвід користувачам інтернету. Саме тому HTTPS є критерієм ранжування пошукової системи. Завдяки HTTPS ваш сайт відображатиметься вище на сторінці результатів пошуку, ніж сайти ваших конкурентів, які цього не зробили.

Протокол захищає конфіденційність користувачів

HTTPS захищає відвідувачів сайту та їх особисті дані. Це особливо актуально, якщо ви займаєтесь продажем в Інтернеті. Люди хочуть бути впевненими, що можуть безпечно вводити номери банківських карток, CVV-кодів, прізвища, дати народження та інші дані.

Галузеві стандарти

Через свою безпеку та ефективність HTTPS став загальноприйнятим протоколом в Інтернеті.

Як дізнатися, чи підтримує ваш сайт HTTPS

Відкрийте сайт в браузері Chrome та перевірте наступне:

  1. Якщо зліва від URL в адресному рядку відображається зелений значок замка, то сайт підтримує HTTPS.
  2. Якщо значка немає, спробуйте ввести адресу свого сайту в адресний рядок з префіксом https: // замість http: //.
  3. Якщо сторінка не завантажиться, значить HTTPS не підтримується.

Також ще є одна важлива деталь, про яку потрібно знати. Для Google AdWord конфіденційність клієнтів є одним з головних пріоритетів. Тому з липня 2018 року всі веб-сторінки, доступні по протоколу HTTP, позначатимуться в браузері Chrome як небезпечні.

Також потрібно не забувати перевести на новий протокол всі оголошення та ключові слова: Якщо ви ще працюєте з HTTPS, зверніться до професіоналів, які не тільки переведуть ваш сайт на безпечний протокол, але й допоможуть вам переналаштувати AdWords відповідно до змін.

by Anastasiia Kyryk
adspartner.com.ua

Comments are closed.