Способи об’єднання аудиторій Facebook і Google AdWords

AllOpportunity

Written by:

Facebook, так і Google AdWords пропонують рекламодавцям різноманітні варіанти таргетингу на аудиторію.

Однією з сильних сторін Google AdWords є можливість поєднання таргетингу за ключовими словами з аудиторними даними (RLSA), в той час як Facebook вважається лідером в області надання демографічної інформації для таргетингу.

Справжня ж сила Facebook полягає в великій базі користувачів та інформації по ним, якою володіє соцмережа. Обсяг персональних даних, доступ до яких надає Facebook, на порядок вище, ніж той, що здатний запропонувати Google. Хоча Google знає, які сайти відвідували користувачі та які ключові слова вони для цього використовували, Facebook має набагато більш різноманітну інформацію про цих людей: їхнє місце роботи, вік, хобі  і т.п.

Ось чому доцільно об’єднати аудиторій Facebook та Google AdWords

Спосіб №1 Таргетинг на осіб, які приймають рішення (B2B)

Таргетована реклама підходить бізнесу, в якому інтереси його цільової аудиторії впливають на рішення про покупку. Добре знаючи та розуміючи своїх потенційних покупців, підприємець може скласти карту їх інтересів. Однією з тактик є таргетинг на назву посади. З його допомогою в Facebook можна виділити осіб, які приймають рішення (ОПР), щоб націлювати рекламу лише на цих людей в пошуку Google. 

Спосіб №2 lookalike-аудиторії

Використання lookalike-аудиторій — це чудовий спосіб для пошуку потенційних клієнтів в Facebook. Це ідеальна тактика для тих рекламодавців, які спостерігають виснаження пошукового попиту в своїй індустрії. За допомогою цієї тактики можна зацікавити користувачів своїм товаром або послугою в соцмережі, а потім просувати їх вниз по воронці кожен раз, коли вони будуть здійснювати пошук за релевантними інформаційними запитами в Google.

Спосіб №3 Використання партнерських категорій в Facebook і AdWords

Партнерські категорії на Facebook засновані на інформації, що надається партнерами соцмережі, такими як Experian та Acxiom. Ці категорії дозволяють краще налаштувати таргетинг з використанням зібраної цими партнерами інформації. Наприклад, офлайн-даних про демографічні характеристики та особливості поведінки (наявність нерухомості або історія покупок).

Як і в попередньому прикладі, потім ви зможете помітити кожну групу оголошень, використовуючи UTM-параметри, та створити на основі цих сегментів RLSA в AdWords. В даному випадку вам потрібно використовувати створений вами список для підвищення ставок в існуючих пошукових кампаніях для кожного користувача, який здійснює пошук в Google і входить в цільову групу: ці люди мають подібні характеристики з вашими існуючими клієнтами та ймовірність конвертації по ним вище.

В цілому загальна стратегія полягає в тому, щоб створити впізнаваність бренду в соціальній мережі перед тим, як пошукова реклама буде готова впливати на будь-який намір, продемонстрований цими потенційними клієнтами в Google.

Тактики, які ми розглянули в статті — це лише окремі приклади того, як за допомогою даних Facebook команда Ads Partner зможе допомогти вам підвищити ефективність пошукових кампаній в Google AdWords.

by Anastasiia Kyryk
adspartner.com.ua

Comments are closed.